Služby placené

• Polopenze a plná penze - v našem dalším hotelu PLAZA (40m)
• Garáž
• Whirlpool
• Sauna
• Solná jeskyně - v našem dalším hotelu PLAZA (40m)
• Masáže
• Konferenční místnost v hotelu PLAZA
• Welness v hotelu PLAZA (sauna, whirlpool, solná jeskyně, pivní lázně)
• Minibar alko/nealko denně doplňované
• Směnárna
• Půjčovna aut
 


Polopenze

halfboardPolopenzi i plnou penzi je možné objednat v našem druhém hotelu PRAGUE CENTRE PLAZA(40m).

Cena za osobu
3-chodové menu bez nápojů ..... 10 EUR

 

 

Garáž

parkingPro parkování hostů je připraveno 17 míst. Parkování mohou využít hosté z jiných hotelů, případně ostatní zájemci.

Cena za parkovací místo
06:00 - 18:00 .....     40 CZK/60 min
18:00 - 06:00 .....     20 CZK/60 min
1 den .................   500 CZK

 

Whirlpool

36Blahodárné účinky teplé vodní a vzduchové masáže na lidské tělo jsou známy a využívány již nejméně dva tisíce let. Hydroterapie podstoupená ve vířivé vaně odstraňuje únavu i bolest. Masáže ve vířivých vanách doporučují lékaři také lidem, kteří podstupují rehabilitaci po poranění pohybového aparátu. Celkově lze říci, že hydroterapie působí blahodárně na zlepšení psychické pohody, proti stresu, nespavosti, bolesti svalů, artritidě, zlepšuje krevní oběh a činnost srdce.


Sauna

stonesBlahodárný vliv má saunování na klidnější činnost srdce, uvolnění dýchacích cest, zmírnění bolesti kloubů a svalů. Návštěvou sauny prospíváte též své duševní pohodě, kdy dochází k ústupu nervozity či případné migrény. Tělo se zde silně okysličuje, rozšiřují se kožní póry a cévy, nastane tedy lepší dýchání kůže a prokrvení končetin.

Díky silnému pocení jsou z těla vylučovány též škodlivé látky. Při pravidelném saunování vám bude pozitivním výsledkem celková otužilost těla a vyšší odolnost proti infekcím. Saunování má také příznivý kosmetický účinek, zlepšuje se vláčnost kůže, její svěžest i vzhled.

Před vstupem do sauny se nejprve důkladně omyjte mýdlem. Obvyklou zásadou je, že do sauny vstupujeme nazí, což je nejvhodnější právě z důvodu vylučování toxických látek z těla. Odložte též raději veškeré šperky a hodinky. Do sauny je vhodné vzít si ručník, na který usednete či se na něj položíte. Právě poloha vleže je zde doporučována, protože svaly jsou při ní krásně uvolněné. Doporučovaná délka saunování je asi 15 minut, pro děti zhruba 5 - 10 minut.

SAUNA + WHIRLPOOL

1 – 3 osoby (60 min) / 600,00 CZK (120 min) /   900,00 CZK
4 – 6 osob (60 min) / 900,00 CZK (120 min) / 1200,00 CZK
Whirlpool samostatně 1-2 (60 min) / 500,00 CZK
Whirlpool samostatně 1-2 (90 min) / 800,00 CZK

 

Solná jeskyně - v našem dalším hotelu PLAZA (40m)

stonesNabízíme procedury s využitím kombinace solí z Mrtvého moře, jodo-bromové soli z Polska a solanky z Luhačovic, s výraznými preventivními a regeneračními účinky. V solné jeskyni panuje unikátní a nenapodobitelné klima, vyznačující se svou vysokou bakteriologickou čistotou, silně mikro a makro elementy nasyceným záporně ionizovaným vzduchem, dostatečnou vlhkostí a teplotou. Kromě pro člověka velmi důležité záporné ionizace je vzduch "přesycený" sloučeninami jódu, vápníku, hořčíku, sodíku, brómu a dalšími, které jsou nevyhnutelnými složkami pro správnou činnost lidského organizmu. Tyto vlastnosti jeskyně příznivě působí na náladu, energii, obranyschopnost a zdraví a to na lidi jak dospělé tak i na ty nejmenší. Ke zlepšení zdravotního stavu dochází už po několika procedurách.

1 osoba (45 min) / 100,00 CZK
Speciální cena pro 6 osob (45 min) / 500,00 CZK


Masáže

massageNaše studio nabízí širokou nabídku masážních technik včetně jedné z nejstarších forem východních technik, masáží lávovými kameny. Našim cílem je dosáhnout Vašeho maximálního fyzického i psychického uvolnění.

 

 


MASÁŽ KLASICKÁ, SPORTOVNÍ

Kompletní (60 min)  700 CZK
Záda (30 min) 350 CZK
Krk (15 min) 200 CZK
Nohy (30 min) 350 CZK
Škrábání zad (15 min) 300 CZK

 

MASSAGE – MAGIC HOT STONES

Kompletní (90 min)          1000 CZK
Záda (30 min) 500 CZK
Nohy (60 min) 800 CZK

 

MEDOVÁ MASÁŽ

Záda – silně detoxikační (45 min) 600 CZK

 

Pivní lázně - v našem druhém hotelu PLAZA (40m)

Pivní lázněPivní lázně patří k jednomu z neoblíbenějších druhů lázní již od středověku. Jedná se o velmi starou a unikátní lázeňskou terapii, kde jsou využívány přírodní suroviny ve formě chmele, kvasnic a dalších přírodních látek, které se používají nejen při výrobě piva a formou koupelí v pivních lázních působí blahodárně na vaše tělo. V pivní lázni není použito ječmene, proto není potřeba se obávat negativních alergických reakcí. Součástí pivní lázeňské procedury je i neomezená konzumace nepasterizovaného piva Bernard®. Tato kombinace dodá energii a zdraví celému vašemu tělu.

Relaxační procedury v Pivních lázních Bernard v centru Prahy
Relaxační procedury v pivních lázních Bernard Praha jsou rozděleny do několika částí, z nichž první je koupel v pivní lázni v originální velké vaně určené pro 2 osoby, spojená s NEOMEZENOU konzumací piva Bernard a druhá část je relaxační – odpočinková. Obě části trvají dohromady cca 1 hodinu. Při spojení pivní procedury s masáží pak cca hodinu a půl.

Pivní koupele
Pivní koupele jsou od středověku prověřenou léčebnou procedurou. Nutné je dodržet správnou teplotu lázně, dobu lázně a správné dávkování přísad. Koupele probíhají ve speciálních vanách určených pro pivní lázně a i proto příznivě prospívají organismu člověka. Pivní koupel očišťuje a pročišťuje organismus přes póry pokožky.

Aby vám pocit ze „znovuzrození“ zůstal co nejdéle, nesmíte se osprchovat dříve než za dvanáct hodin. Pokud netrpíte právě kožními nemocemi, stačí si proceduru zopakovat za měsíc. V případě, že trpíte kožními nemocemi, lze proceduru opakovat i častěji. 

f t g m